Кабмін має намір регламентувати швидкість Інтернету

22

У Кабміні мають намір закріпити юридично швидкість інтернету не менше 30 Мбіт/с, якщо на нього виділялися державні кошти.

Перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку та  торгівлі Степан Кубів пропонує встановити мінімальну швидкість інтернету 30 Мбіт/с, якщо при розвитку інфраструктури залучають державні кошти. Про це він написав у Facebook.
“Змінюємо законодавство, а точніше, цілу низку нормативних актів, аби провести моніторинг стану розвитку широкосмугового доступу до інтернету в Україні; юридично закріпити, що швидкість інтернету не може бути менше 30 Мбіт/с, якщо для розвитку інфраструктури залучаються державні кошти”, – написав Кубів.
Він додав, що також необхідно стимулювати залучення приватних інвестицій у розвиток широкосмугового інтернету особливо для закладів освіти, охорони здоров’я, соціальної інфраструктури.
Кубів зауважив, що Україна обмінюється досвідом з іншими країнами і шукає шляхи кооперації та співробітництва щодо розвитку широкосмугового інтернету.
“Це, зокрема країни-члени ЄС, Південна Корея, Японія та інші. Наприклад, Ізраїль. Там недавно йшлося про кібербезпеку, цифровий порядок денний для України і нашу роботу з розвитку цифрової економіки”, – додав Кубів.
Головне фото ілюстративне