Названі кращі смарт-годинники для різних цілей

38

Смарт-годинники – це доповнення до вашого телефону. Ідея в тому, що ви можете встановлювати пріоритет вхідних повідомлень і знати, коли перемикати на них увагу.

TichWatch Pro – це естетично привабливий смарт-годинник, і разом з тим універсальний у порівнянні з іншими Android-годинниками на ринку. Це досить повні інтелектуальні годинники, які пропонують кілька переваг. Однією з них є подвійний дисплей: безумовно зручно! На додаток до наявності WIFI, GPS, NFC і монітора серцевого ритму, TicWatch Pro має акумулятор, який забезпечує роботу більше двох днів.

Samsung Gear S3: підходять для будь-якої ситуації. Не доводиться сумніватися в тому, що смартфони Samsung Tizen змогли завоювати аудиторію максимальною продуктивністю і унікальною обертовою панеллю.

Переконують не тільки характеристики і продуктивність. Дизайн двох версій Samsung Gear S3 (Frontier і Classic) нагадує, що ці прекрасні годинники можна не лише для спорту використовувати, але й носити як стильний аксесуар. Кількість датчиків і антен, які Samsung зміг включити в ці годинники, робить їх ідеальними для будь-якої ситуації, навіть самої екстремальної.

Смарт-годинник від Fitbit не вражають своїми розумними функціями, такими як голосові команди або інноваційні методи взаємодії. Однак, нас переконує відмінний час автономної роботи в поєднанні з неймовірною кількістю фітнес-програм. Якщо ви шукаєте годинники, які можуть витримати кілька днів використання і володіють розширеними можливостями для фітнесу, вибір може бути тільки на новачка Fitbit.

Samsung Gear Sport – це смарт-годинник, найбільш підходящий для плавання завдяки своїй стійкості до занурення в воду і програм, призначених для плавців. Gear Sport також ідеально підходить для любителів активного відпочинку завдяки наявності GPS і крокоміра. Ви можете слідкувати за своїми кроками і погодними умовами, а також програвати файли MP3 без підтримки вашого смартфона. Як і Gear S3, операційна система – це Tizen OS.

Emporio Armani Connected, безсумнівно, є одним з найкрасивіших і стильних годинників на ринку. Виробник входить в групу Fossil і містить функції, які можна знайти в будь-якому іншому смарт-годиннику: монітор серцевого ритму і оновлену версію Wear OS в тонкому корпусі з нержавіючої сталі. Smartwatch поставляється в сріблястому, сірому і чорному кольорах.

Nokia Steel HR: кращий гібрид. Гібридні смарт-годинники намагаються згладити найбільшу слабкість цього виду носіїв: термін служби батареї. Але вони мають мало «інтелектуальних» функцій. Nokia Steel HR відрізняється тим же. Годинники працюють близько 25 днів при нормальному використанні, в енергоощадному режимі вони можуть протриматись ще 20 днів. Монітор серцевого ритму присутній. Дисплей з круглим дизайном досить хороший, він дозволяє вам бачити більше інформації, ніж можуть зробити інші гібридні смарт-годинники.

Джерело: ВСВІТІ.