Мера Франківська порівняли з міні-Кадировим

43

Франківського міського голову Руслана Марцінківа порівняли з лідером Чечні Рамзаном Кадировим. Сталося це в новому випуску програми “Вєсті.UA” на “24 каналі”,  пише “Галка“.

Автори програми кажуть, що між ними обома багато спільних рис: обидва побожні, публічно виступають проти нетрадиційної орієнтації, обидва люблять футбол.

Днями після чергового матчу Першої ліги між франківською командою “Прикарпаття” і ковалівським “Колосом” Руслан Марцінків у підтрибунному приміщенні поскандалив із суддями через їхнє сумнівне суддівство.

Щось схоже, йдеться в програмі, бачили й раніше: так поводився Рамзан Кадиров, який облаяв арбітра під час матчу чемпіонату Росії між грозненським “Тереком” і казанським “Рубіном.

“Кадиров любить футбол, але не вміє пробивати пенальті. Мер Франківська теж не забив пенальті в матчі проти Національної збірної України серед ветеранів у турнірі пам’яті героїв Іловайська. Чечня – непитущий лідер Росії, Марцінків ставить хрести тверезості в місті. Лідер Чечні – один з найбільших геєборців у РФ, франківець же відомий як автор концепції, що гей не може бути патріотом“, – кажуть у передачі.

Єдина різниця між політиками, йдеться у “Вєсті.UA”, це те, що Рамзан Кадиров вимагає в усіх вибачатись, а Руслан Марцінків після інциденту з суддями вибачився сам.